Wybielanie zębów w domu

Co nam daje piękny, biały uśmiech?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że na pierwsze wrażenie jakie wywołujemy u drugiej osoby bardzo duże znaczenie ma nasz wygląd. Osoby dobrze ubrane, zadbane i schludne mają dużo lepszą opinie u osób, z którymi spotykają się pierwszy raz, ponieważ sprawiają one wrażenie osób bardziej odpowiedzialnych i zorganizowanych, a właśnie z takimi ludźmi wolimy nawiązywać relacje. Duże znaczenie ma również nasz uśmiech, ponieważ osoby, które przykładają dużą ilość uwagi do tego, by ich zęby były w idealnym stanie także odbierane są bardziej pozytywnie i patrzymy na nie dużo przyjaźniej. Związane jest to zarówno z naszym życiem prywatnym, jak i zawodowym. Warto zatem zadbać o piękny i biały uśmiech, aby stać się osobą lepiej postrzeganą przez społeczeństwo.

Wybielanie zębów w domu – sposoby

Uzyskanie pięknego, białego uśmiechu wymaga od nas często wielu starań, ponieważ ze względu na częste picie kawy i herbaty oraz palenie papierosów wielu z nas posiada niezbyt ładne przebarwienia. Z tego powodu musimy wykorzystać dodatkowe pomoce, aby sprawić, że nasze zęby będą wyglądały na śnieżno białe. W związku z popularnością śnieżno białego uśmiechu na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów, które mają pomóc nam uzyskać wymarzony efekt w warunkach domowych. W zależności do naszych oczekiwań oraz preferencji możemy zdecydować się na paski wybielające, pasty lub specjalne żele.

Pasta wybielająca zęby

Jest to produkt dostępny w każdej drogerii i aptece. Możemy wykorzystywać go w naszej codziennej pielęgnacji wymieniając standardową pastę, na tą o właściwościach wybielających. Sposób jej użycia nie różni się od tych zwyczajnych past. Jej efekt wybielający nie jest jednak zachwycający, zazwyczaj pozwala ona na osiągnięcie rozjaśnienia o około jeden odcień. U osób z dużym problemem może być to niewystarczająca poprawa.

Paski wybielające – profesjonalna pomoc

Na rynku znaleźć możemy również takie produkty jak paski wybielające. Są one dostępne w drogeriach, jednak ich cena jest wyższa niż zwykłe pasty o podobnym działaniu. Paski takie nakładamy na nasze zęby i pozostawiamy je na kilkanaście minut, czekając aż substancje aktywne zaczną działać na nasze uzębienie. W ich przypadku poprawa koloru jest dużo większa niż tylko jeden odcień, jednak wymaga od nas dłuższego stosowania i odrobiny cierpliwości. Nie uda nam się po jednym użyciu zauważyć spektakularnych efektów.
[h5]Żele wybielające[/h5]
Najlepszym pod względem efektywności produktem do wybielania zębów są specjalistyczne żele. Możemy znaleźć je głównie w aptekach, ponieważ w drogeriach ich dostępność jest niewielka. Ich cena jest również wysoka, jednak czego nie zrobi się, aby mieć naprawdę ładny uśmiech. Są one wygodne w użyciu, w trakcie ich nakładania wykorzystujemy specjalne nakładki dopasowane do naszego zgryzu, aby wybielanie było jeszcze bardziej efektywne. Według nas osoby chcące znacznie poprawić barwę swoich zębów powinny zainwestować właśnie w ten produkt. Wymaga on również systematycznego stosowania, jednak ostateczny efekt jest zachwycający.

Related Articles