Typy mężczyzn

Mężczyźni w naszym życiu

Każda kobieta marzy o miłości jak z bajki. Chcemy spotkać mężczyznę, który będzie o nas dbał i szanował. Wyobrażamy sobie idealną relację z opiekuńczą osobą, która będzie posiadała podobne cele oraz marzenia. Niestety coraz częściej spotykamy się z rozczarowaniem, ponieważ spotykani przez nas mężczyźni zupełnie odbiegają od naszych oczekiwań. Jakich facetów poznajemy i dlaczego warto ich unikać?

Skupieni na pracy

Dzisiejsze czasy wprowadziły ogromne zmiany w naszym stylu życia. Coraz więcej osób skupia się na karierze oraz pogoni za pieniędzmi. Sprawia to, że niestety mamy coraz mniej czasu na kontaktu między ludzkie i tworzenie relacji damsko-męskich. Dotyczy to również mężczyzn w naszym wieku, którzy zapominają o potrzebach kobiet, z którymi tworzą relacje. Ich uwaga poświęcona jest głównie na pracy oraz zadaniach, które zostały im powierzone. Wracają późno do domu, a gdy już się w nim pojawiają mówią tylko o pracy lub wykonują zadania, których nie zdołali wykonać w godzinach ich zatrudnienia. Kobiety, które chcą stworzyć prawdziwą rodzinę oraz poważną relację niestety nie mogą liczyć na takie osoby. Mężczyźni, którzy gonią za sukcesem mogą okazać się dobrymi partnerami dla kobiet, których potrzeby również skupiają się na życiu zawodowym. Wspólnie będą mogli oni wspierać się w spełnianiu kolejnych celów i osiągać wspólny sukces w dziedzinie zawodowej.

Związani z matką

Niestety nadal bardzo często możemy spotkać starych kawalerów, którzy nie potrafią poradzić sobie bez mamy. To wspólnie z nią podejmują decyzje i liczą się z jej zdaniem w każdej, nawet najmniej istotnej sprawie. Z jednej strony szacunek do matki jest bardzo ważną cechą u mężczyzny, szczególnie u takiego, z którym chcemy rozpocząć poważny związek. Jednak może być to bardzo problematyczne, ponieważ możemy czuć się w związku z matką mężczyzny, a nie z nim. Szczególnie dla kobiet, które cenią sobie prywatność oraz możliwość samodzielnego podejmowania decyzji. Niestety mężczyzna zbyt silnie związany z matką często nie jest zdolny do stworzenia silnej relacji, dlatego nie warto poświęcać mu dużej ilości czasu.

Wiele kobiet naraz

Innym przykładem mężczyzny, którego unikać powinna każda kobieta, która jest odpowiedzialna i świadoma swoich potrzeb jest facet, który podrywa wiele pań na raz. Zazwyczaj jest to pewny siebie, zadbany mężczyzna, który zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i wykorzystuje ją na każdym kroku. Z takim mężczyzną nie warto nawiązywać głębszych, poważniejszych relacji, ponieważ nigdy nie możemy mieć pewności, że będzie on w stosunku do nas szczery. Zawsze możemy być jedną z wielu, która akurat zainteresowała go swoim wyglądem lub osobowością. Rzadko jednak typ ten decyduje się na trwały związek, w który angażuje się emocjonalnie. Jest to raczej mężczyzna, na krótką przygodę dla niezależnych kobiet, które czują się silne jako singielki i nie szukają potwierdzenia u mężczyzn swojej wartości. Takie kobiety będą świetnie bawiły się z typem pewnego siebie podrywacza, ponieważ nie pozwolą mu zranić swoich uczuć.

Related Articles