Trendy w manicure na jesień 2019!

Trendy w manicure na jesień 2019!

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Zwiastują to odlatujące już powoli bociany, żółknące ze spokojem liście, oraz coraz krótsze dni. Jesień jest czasem, kiedy szczególnie jest ważny dla nas nasz wygląd i kiedy dzięki niemu, w te nieprzyjemne, pochmurne i deszczowe dni, czujemy się naprawdę komfortowo. Paznokcie, jak wszystkie wiemy, są świetnym dodatkiem do naszych codziennych stylizacji. Jakie więc wybrać na tę jesień, żebyśmy czuły się dobrze, modnie i wygodnie? I jakie wzory oraz kolory będą królowały na paznokciach polek, tej jesieni?

Czerwień kolorem jesieni.

Każdego roku, trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, lecz klasyka zawsze pozostaje niezmienna. Klasyczne kolory oraz wzory, to elegancka podstawa i świetne wyjście to każdej stylizacji oraz looku. Co ciekawe, w tym roku, podstawa jaką jest czerwień, będzie właśnie tym modnym kolorem, który będzie królował, kiedy pożółkną i opadną liście. Wskazują na to zarówno znane domy mody, jak i subskrybowane i obserwowane, przez miliony osób, instagramowe infuenserki. Oczywiście modna czerwień, będzie mieniła się na paznokciach w różnych wariantach oraz odcieniach. Najważniejsze będzie po prostu, by mieć tą modną i pożądaną czerwień, na swoich paznokciach. Każda forma i odcień będzie zwracała uwagę.
Prawdopodobnie, najbardziej pożądane i modne będzie ombre czerwono- czarne oraz ombre w kolorze złota i czerwieni. Wszystko wskazuje na to, że to będzie niekwestionowany hit tej jesieni, ponieważ taki trend starają się wypromować popularne i modne domy mody, oraz instagramowe gwiazdeczki. Czy tak będzie, to czas pokaże, ale warto jest wiedzieć co w trawie piszczy i odpowiednio się do tego przygotować. Dzięki temu nasze zdjęcia na insta, będą jeszcze bardziej chwytliwe i pokażą jak bardzo znamy się na modzie oraz nadchodzących i obecnych trendach.
Znanie trendów pozwoli układać całe stylizacje, zanim jeszcze sezon jesienny, na dobre się rozpocznie.

Wzory i wzorki wszelakie!

Wiemy już jaki kolor będzie jednogłośnie panował i rządził w świecie mody w sezonie jesiennym, ale co z wzorami na paznokciach? Czyżby tej jesieni wyszły z mody?
Nic bardziej mylnego! Wzory będą w nadchodzącym sezonie bardzo pożądane i w zasadzie niemalże niezbędne, na każdym modnym manicure. Modne będą przede wszystkim wszystkie efektowne wzory geometryczne, które dodadzą ładu i harmonii, naszej paznokciowej modzie, ale szczytem ekstrawagancji oraz znajomości trendów będą wzory safari. Cóż to takiego? Wszystkie inspirowane zwierzętami motywy, które będą przeplatać się na paznokciach. Cętki lamparta, paski zebry, będą tym, co będzie świadczyło o naszej znajomości trendów. Oczywiście im bardziej uzdolniona będzie kosmetyczka, tym bardziej efektownie wplecie wzory safari. W poszukiwaniu inspiracji, odsyłam was do instagrama, na którym można znaleźć istne perełki w stylu safari. To świetne miejsce na szukanie projektów, które później posłużą, jako wzór do inspiracji.
Wszystko wskazuje na to, że trendy tej jesieni będą zarówno klasyczne, ponadczasowe i eleganckie, jak i szalone i ekstrawaganckie. Piękna i modna jesień nam się szykuje, moje drogie panie!

Related Articles