Nowa azjatycka metoda na poprawę wyglądu!

Nowa azjatycka metoda na poprawę wyglądu!

Kobiety od zawsze chcą wyglądać coraz piękniej oraz coraz młodziej. Dobrodziejstwem XXI wieku jest gwałtowny oraz szybki rozwój medycyny estetycznej. Co roku, a właściwie dosłownie co miesiąc, na rynek wchodzą nowe metody na to, żeby nasz wygląd był coraz bardziej korzystny. Wszelkiego rodzaju zabiegi estetyczne nie należą do rzeczy tanich, ale wiadomym jest, że piękno oraz młodość, muszą sporo kosztować. Dzięki zabiegom estetycznym jesteśmy w stanie zachować korzystny wygląd, bez względu na upływ czasu.

Skin Botox- idealny sposób na poprawę skóry.

Skin Botox lub Mesobotox jest to innowacyjny sposób polegający na wstrzykiwaniu botox-u w inne części skóry twarzy, niż jak zwykle jest ten zabieg wykonywany. Jest to zabieg, w którego tercje wykonuje się nawet 50 nakłuć twarzy, dzięki temu nasza skóra staje się świetlista i promienna. Są to nakłucia wykonywane przy linii szczęki, czoła i pod oczami. Efekt jest fenomenalny, skóra jest pięknie odżywiona i świetlista. Jednak jedyny warunkiem do wykonania tego zabiegu jest to, abyśmy nie miały zbyt głębokich zmarszczek, ponieważ wtedy efekt zabiegu będzie niewidoczny. Dermatolodzy twierdzą, że Skin Botox, pomaga również w walce z wypryskami. Wstrzyknięcie w miejsce gdzie się pojawiają sprawia, że jest mniejsze wytwarzanie serum, a przez to blokuje pory. Efekty są natychmiastowe, dlatego też większość cele brytów decyduje się na ten zabieg tuż przed większym wyjściem. Jest to metoda powstała na rynku azjatyckim już 10 lat temu i do dnia dzisiejszego jest rozchwytywana i bardzo popularna.

Rynek koreański, gigantem w dbaniu o cerę.

Zapewne wiele z was słyszało o koreańskich kosmetykach, a głownie o kremach i maseczkach w płachcie. Jest to bardzo znana i powszechna metoda na poprawę jakości naszej skóry. Koreanki zrobiły wręcz rytuał ze sposobu dbania o swoją skórę twarzy i dekoltu. Chodząc po ulicach Seulu możemy natknąć się na bardzo dużą liczbę sklepów kosmetycznych. Jest to istny raj dla kobiet, które uwielbiają odżywcze kompresy na twarz. Najważniejszą rzeczą, którą powinniśmy od nich skopiować jest dokładny i kilkufazowy demakijaż twarzy. Często w pośpiechu nie przykładamy się do tego zabiegu, a powinnyśmy. Dzięki idealnie oczyszczonej skórze twarzy możemy w późniejszym etapie dokładnie i w pełni ją nawilżyć. Kiedy na naszej twarzy zalega jeszcze resztka podkładu lub pudru, nie nawilżamy jej a zatykamy pory, tworząc w tym miejscu wypryski i podrażnienia. Koreanki po odbytym dokładnie demakijażu, wklepują dokładnie produkty i kremy w twarz. Dzięki temu dogłębnie nawilżają twarz. Osobno stosują kremy pod oczy, czy na noc. Osobną pielęgnacją skóry zajmują się w dzień. Największy nacisk kładziony jest na kremy w filtrem. Dzięki temu kładą one nacisk na szkodliwe działanie UV. Koreanki mają również dużą tendencję do powstawania przebarwień, dlatego dużą popularnością cieszą się produkty rozjaśniające albo niwelujące przebarwienia skóry. W modzie u Koreanek jest jednolity, ale nie sztuczny koloryt skóry. Dlatego hitami koreańskiego rynku są kremy BB i CC do makijażu twarzy.

Related Articles