Modne paznokcie na jesień 2019!

Modne paznokcie na jesień 2019!

Lato dobiega końca, a jesień zbliża się wielkimi krokami, zatem warto pomyśleć o manicure, który będzie modny tej jesieni. Tego lata królowały intensywne kolory takie jak pomarańcz, zieleń, róż czy żółć. Jesienią przejdziemy z tych intensywnych kolorów na bardziej zgaszone brązy i czerwienie. Jeśli jednak nie jesteś zwolenniczką tych kolorów możesz zostać przy swoich ulubionych tylko np. zmienić ozdobniki. Ich charakter i wygląd.

Co wybrać? Kolory wina czy brąz?

Tej jesieni będą królować kolory ziemi i czerwień. Zapewne zastanawiasz się czy te kolory będą pasować do Ciebie, ponieważ wolisz intensywne i nasycone barwy. Zatem dowolność w manicure jest ogromna. Ale kolory, bazowe które są teraz w modzie są naprawdę piękne i można z nich wyczarować cuda. Ogromną sławą cieszą się teraz wszelkiego rodzaju motywy kwiatowe na paznokciach. Więc czemu tego nie spróbować w okresie jesiennym? Jeśli jednak wykonujesz prace nie pozwalającą Ci na tego typu kolory, zawsze możesz wrócić do jasnych i pastelowych barw. Są one zawsze w modzie i zawsze Twoja dłoń będzie wyglądać świeżo i pięknie. Równie modnym sposobem na efektowny manicure są motywy zwierzęce na paznokciach, co powiesz na motyw zebry bądź tygrysi?

Elegancki franch czy modne pastele?

Ostatnio w modzie jest franch inaczej, co to znaczy? Jest on wykonywany innymi kolorami niż zazwyczaj. Może pięknie wyglądać na paznokciach w kształcie migdała ale i na paznokciach do szpica, aż po kwadratowe. Opcji jest wiele. Jest to niesamowicie eleganckie rozwiązanie, idealnie nada się dla Pań, które wykonują ważną i odpowiedzialną prace, gdzie nie mogą pozwolić sobie na szalony i przykuwający uwagę wygląd. Manicure franch jest zawsze w modzie, i zawsze wykonuje go wiele Pań. Dlaczego bo swą prostotą przykuwa uwagę. Jeśli nie lubisz tego typu rozwiązań, postaw na pastele. W 2019 roku niesamowicie modne są delikatne różowe i fioletowe tony. Dzięki temu każda ręka będzie wyglądać na świeżą i zadbaną. Te kolory świetnie prezentują się na długich, ale i krótkich paznokciach. Ponieważ podkreślają ich kształt. Nadadzą się do pracy w banku, kancelariach prawnych czy urzędzie. Będą podkreślać Twoją profesjonalność przy wykonywanej pracy.

Ozdoby na paznokciach, dobre rozwiązanie czy kicz?

Dla jednych kobiet ozdobniki na naszych paznokciach to musowa sprawa, zaś dla innych jest to kiczowate rozwiązanie, lub kompletnie nie praktyczne, bo przecież to zaraz wszystko odpadnie. Drogie Panie, teraz manicurzystki poszły o krok dalej, formuła nowych lakierów żelowych i hybrydowych jest w stanie zdziałać cuda. Jeśli decydujesz się na paznokcie hybrydowe czy żelowe jest to zdecydowanie bardziej wytrzymałe i atrakcyjne zainwestowanie pieniędzy niż pomalowanie paznokci zwykłym lakierem. Paznokcie hybrydowe trzymają się od 3-4 tygodni. Dzięki czemu nie musimy co chwilę poprawiać manicure. Teraz, kobiety nie posiadają zbyt wiele czasu na przyjemności dla siebie. Do tego dochodzą dzieci i obowiązki domowe. Wedy nasz czas kurczy się jeszcze bardziej co sprawia, że co kilku dniowe poprawianie manicure nie wchodzi w grę.

Related Articles