Jesienne perfumy 2019 roku

Jesienne perfumy 2019 roku

Lato już dobiega końca, a Ty nadal nie masz perfumy na jesień i zimę? To odpowiedni czas, aby zacząć szukać coś odpowiedniego dla siebie. Jednak przy tak dużym wyborze, nie jest wcale łatwo. Dlatego by dokonać odpowiedniej decyzji, należy sprawdzić kilka wariantów. Perfumy jesienno-zimowe powinny mieć w sobie nuty piżma oraz nutę orientu. Dzięki temu, perfum długo się utrzymuje i zapach jest z nami przez cały dzień. Możemy postawić na perfumy z ogonem, które będą się ciągnęły za nami cały dzień, albo na perfumy świeże i dziewczęce. Przy zakupie powinnyśmy również pomyśleć o tym, w jakim miejscu zapach naszej perfumy będzie się unosić.

Idealny prezent urodzinowy- perfumy.

Jeśli Twoja żona, dziewczyna, czy narzeczona już za niedługo będzie obchodzić swoje urodziny, świetnym pomysłem jest sprawienie, jej nowych perfum. Jednak to nie jest proste zadanie. Musisz znać dokładnie gust swojej drugiej połówki, oraz nuty zapachowe, w których się obraca. Jeśli lubi dziewczęce i słodkie perfumy, nie stawiaj na ciężkie dymne zapachy. Z pewnością nie przypadną jej do gustu. Ale jeśli chcesz zrobić jej niespodziankę postaw na perfumę, która ma w sobie jej ulubione nuty zapachowe ale nie koniecznie, dosłownie wszystkie. Zaskocz ją inną nutą zapachową. Z pewnością będzie Ci bardzo wdzięczna i zaciekawiona nowym zapachem. Jeśli chcesz dodać jeszcze coś extra do perfumy, pomyśl o całej serii zapachowej składającej się z perfumy, balsamu do ciała i antyperspirantu. Twój prezent będzie wtedy kompletny. A ukochana będzie mogła pachnieć swoim nowym zapachem od stóp do głów.

Jak dobrać zapach perfumy do pracy?

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że perfuma, której używasz do pracy powinna być nienachlana i świeża. Ciężkie zapachy kompletnie odpadają szczególnie jeśli pracujesz w jednym pomieszczeniu z innymi osobami. Nie każdy lubi mocne zapachy z ogonem. Musisz zatem podzielić perfumy, na wieczorowe, wyjściowe i do pracy. Każda kobieta uwielbia piękne zapachy, wiec im więcej tym lepiej. Perfumerie oferują nam naprawdę szeroki wybór. W różnym przedziale cenowym od bardzo tanich, po naprawdę drogie. Pamiętaj również, że nie zawsze droga perfuma Cię zadowoli i sprawi, że oszalejesz na punkcie jej zapachu. Już za niewielkie pieniądze możesz kupić perfumę, której pojemność i trwałość będzie świetna. Najrozsądniejszym wyborem będą perfumy ze środkowej półki cenowej. Wiadomym jest również, że perfuma za 10 zł nie będzie szczyciła się wyszukanym bukietem zapachowym, ani trwałością, ale perfuma, za którą zapłacimy 100-150zł będzie już świetnym godnym uwagi produktem. Perfumy z najwyższej półki cenowej są to dzieła sztuki zamknięte w małych buteleczkach. Często ich ceny dochodzą do 1500zł. Jest to bardzo dużo pieniędzy jak za 50ml perfumy. Zdecydowanie, nie każdego jest stać na tego typu wydatek. Więc jeśli w tej chwili szukasz coś szczególnego dla siebie, świetnym sposobem będzie rozejrzenie się za konkretnymi perfumami w perfumeriach, a następnie zamówienie ich online. Głównym powodem jest przystępniejsza cena, którą oferują nam perfumerie internetowe, szybka dostawa i niskie koszty wysyłki.

Related Articles