Jakie torebkowe trendy, będą obowiązywały tej jesieni i zimy?

Jakie torebkowe trendy, będą obowiązywały tej jesieni i zimy?

Każda z nas ma nie jedną torebkę. W zasadzie torebek mamy wiele, coraz więcej, co nie znaczy, że nie potrzebujemy następnych. Bardzo ich potrzebujemy, ponieważ oprócz tego, że są świetnymi, podręcznymi przedmiotami, które pomagają mieć zawsze przy sobie, niezbędne rzeczy, to także świetnie komponują się w odpowiednie kreacje i pomagają w dopełnianiu stylu i wizerunku, jaki chcemy uzyskać. Choćby i z tego powodu, każda kobieta, powinna mieć jak największą ilość torebek, bo każda torebka, to tak naprawdę powód do zupełnie innej stylizacji. A jak wiadomo, im więcej stylizacji, tym jesteśmy szczęśliwsze.
Dlatego przejdźmy to tego, jakie trendy zawitają na polskie ulice miast, tej jesieni i zimy.

Torebki na każdą okazję!

W tym roku projektanci stawiają na, zarówno klasyczne torebki, jak i na te ekstrawaganckie, dlatego też, każda z nas znajdzie coś idealnego dla siebie, a w dodatku będzie wyglądała modnie! Trendy na jesień i zimę 2019 stawiają na torebki w rozmiarach XXL, które idealnie przydadzą się w codziennym życiu, a fikuśne i ozdobne, będą piękną dekoracją i dopełnieniem naszych wieczorowych stylizacji. Dlatego warto sprawdzić, jakie będą trendy tej jesieni i zacząć szukać odpowiedniej torebki, odpowiednio wcześnie, bo kiedy zacznie się sezon, to na pewno wybór będzie dość mocno zmniejszony i zawężony.

Torebkowy zawrót głowy.

Tej jesieni oraz zimą, przede wszystkim, będą modne duże i pakowne torebki. W sumie przecież o takiej torebce marzy każda z nas. Zmieszczą się w niej wszystkie nasze drobiazgi, portfele, smartfony, zabawki naszych pociech, czy wkrętarki oraz inne narzędzia naszych partnerów. Pojemna torebka, to jakże praktyczny dodatek, do naszej codziennej stylizacji. Kiedy opadną liście, modne będą wszelkie duże, prostokątne torebki, które nosi się w dłoni.
Biurowy look, nigdy nie wyglądał bardziej modnie, jak z taką torebką!
Jak to bywa w modzie, częste są przeskoki od skrajności w skrajność. Nie inaczej jest z torebkami, bo tej jesieni będą modne także minitorebki. Szminka, puder, lusterko i karta kredytowa, to idealne wyposażenie takiej minitorebki, która swoim minimalizmem idealnie podkreśli nowoczesny i elegancki look.
W sezonie jesiennym modne będą także wszelkiego rodzaju duety torebkowe. Projektanci sugerują nawet ten sam model torebki, tylko w dwóch różnych kolorach.
Modne także staną się wszelkie ekstrawaganckie torebki podszyte futerkiem. Pojawiły się one na pokazach największych ikon mody, jakimi bez wątpienia są Chanel i Choe. Oczywiście ekstrawagancja nie jest jedynie w futerku wpasowanym w torebkę. Ważny jest także kolor tego futerka. Im bardziej krzykliwy, tym lepiej.
Na szczególną uwagę, zasługują także modne w tym sezonie torebki zdobione, niczym najdroższa biżuteria. Kryształki, dżety oraz metalowe wstawki, dopełnią piękny wygląd torebki i sprawią, że będzie ona idealnym dodatkiem do każdej eleganckiej stylizacji.
Na koniec zostawiłam coś, co będzie modne tej jesieni, a jest naprawdę fajnym oraz praktycznym rozwiązaniem. Torebki zapinane na biodrach wyglądają równie ekstrawagancko, jak i nonszalancko, a oprócz tego są diabelnie wygodne, ponieważ nie zajmują nam rąk!

Related Articles