Hobby, jakim jest strzelectwo, możesz uprawiać również wirtualnie

Hobby, jakim jest strzelectwo, możesz uprawiać również wirtualnie.

Wiele osób interesuje się bronią historyczną, strzelectwem, historią militariów. Jest to pasja, którą można uprawiać pasywnie i aktywnie. Kluby strzeleckie, wypady na strzelnice to sposób na aktywne interesowanie się militariami. Jeśli mamy ochotę na coś spokojniejszego, to możemy poczytać przeróżne książki na tematy rusznikarstwa, obejrzeć sporą ilość, bardzo ciekawych i interesujących filmów wideo, dostępnych chociażby na YouTube.
Warto też przyjrzeć się branży elektronicznej rozrywki. Powoli zaczyna znikać błędne przeświadczenie, że gry wideo to zabawa dla dzieci. Dzisiejszy rynek gier posiada tak szeroki wachlarz przeróżnych tytułów, że każdy znajdzie coś dla siebie. Łącznie z pasjonatami broni palnej.

Wirtualne strzelanie potrafi być trudne!

Na rynku strzelanek jest wiele tytułów, które świetnie odwzorowują to, jak w rzeczywistości zachowuje się broń palna. Jednym z takich przykładów jest seria Call Of Duty. Seria liczy sobie już wiele części i z każdą kolejną realizm i grafika w produkcjach od Activision, bije na głowę poprzednie części.
Nie inaczej będzie w najnowszej części, która pojawi się już niebawem. To świetny moment, żeby zacząć przygodę z elektroniczną rozrywką.

Wirtualny rusznikarz.

Jeśli nie grałeś jeszcze w ani jedną grę wideo, to jest to najlepszy czas, żeby to zmienić, ponieważ premiera najnowszego Call Of Duty zbliża się wielkimi krokami.
Na oficjalnym kanale na Twitterze pojawił się post, który ukazuje jak szeroki wachlarz modyfikacji broni będzie dostępny w grze. Zainteresuje to na pewno wszystkich pasjonatów broni palnej, również takich, którzy z grami nie mieli jeszcze do czynienia.

System nazywa się,,Gunsmithing’’ i jak sama nazwa wskazuje pozwoli on nam na bardzo zaawansowane przeróbki rusznikarskie. Dla kogoś, kto zna się na broni, będzie to niemała gratka, przetestować wszelkie modyfikacje broni w świecie wirtualnej rozrywki. To świetny czas, żeby zainteresować się grami i doświadczyć tego, że branża elektronicznej rozrywki, to nie jest wcale zabawa tylko i wyłącznie dla dzieci.

Można modyfikować zarówno broń główną jak i poboczną zmieniając takie części jak wylot lufy, optykę, magazynki i wiele więcej. Jednak jest pewien haczyk – możesz wypełnić tylko pięć slotów w każdej broni.
Osoby, których hobby, to strzelectwo, poczują się jak ryba w wodzie.
Dla przykładu, karabin szturmowy będzie posiadał dziewięć różnych slotów: wylot lufy, laser, optyka, kolba, tylny uchwyt, magazynek, miejsce podlufowe, lufa oraz perk – ale jednocześnie można mieć aktywnych tylko pięć z nich.

Dlatego elektroniczna rozrywka, jaką są gry wideo, to świetna okazja do kultywowania swojego hobby, jakim jest strzelectwo, w kolejnej formie.
Jest to możliwość, do sprawdzenia jak nasza celność na strzelnicy, ma się do celowania na ekranie komputera czy też telewizora.
Oczywiście, ktoś kto będzie zaczynał grać w tego typu gry wideo, będzie musiał na początku sporo poćwiczyć, żeby ręka szła tam gdzie oko tego chce, ale wystarczy parę sesji z tytułem takim, jak najnowszy Call Of Duty i umiejętności strzeleckie ze strzelnicy, spokojnie przerzucimy do świata wirtualnej rozrywki.

Related Articles