Błysk rozświetlacza – zwieńczenie naszego makujażu!

Błysk rozświetlacza – zwieńczenie naszego makijażu!

Każda kobieta, chciałaby wyglądać pięknie, zarówno w makijażu, jak i bez. Jednak gdy szykuje się ważne wyjście, lub po prostu lubimy malować się na co dzień, warto jest używać kosmetyków, które podkreślą naszą urodę, ale jej nie przytłoczą. Dlatego, większość kobiet, decyduje się na używanie kosmetyków na co dzień, by lepiej się poczuć. Zatem na co powinnyśmy postawić, aby podkreślić nasze kości policzkowe, oczy oraz usta?

Idealny makijaż, krok po kroku.

Pierwszym krokiem do wykonania dobrego makijażu, jest dobór odpowiedniego podkładu. Jeśli Twoja twarz wymaga użycia korektora, aby ukryć niedoskonałości prześwitujące przez podkład, użyj go. Pamiętaj jednak o tym, aby kolory podkładu i korektora, były identyczne. Jeśli nie możesz znaleźć identycznych barw, lub odpowiedników, wybieraj zawsze jaśniejsze kolory. Nakładaj miejscowo, w celu ukrycia niedoskonałości. Jeśli ten krok masz już za sobą, podkreśl oczy. Może to być zwykła maskara, lub czarna kredka, albo makijaż przy użyciu cieni do powiek. Wszystko w zależności od tego, czy makijaż ma być codzienny, czy na ważne wyjście. Jeśli makijaż oka uważasz za zakończony i jesteś zadowolona z efektu końcowego, zajmij się podkreśleniem kości policzkowych. Odrobina bronzera, wysmukli Twoją twarz, i doda jej efektu skóry muśniętej słońcem. Jeśli chcesz podkręcić swój makijaż, podkreśl swoje kości policzkowe rozświetlaczem. Na rynku, możemy spotkać wiele doskonałych firm sprzedających nam błysk w postaci pudru, kredki lub olejku. Jest to świetny patent na rozświetlenie naszego makijażu, oraz dodanie skórze blasku i błysku.
Rozświetlacz nakładaj zawsze nad załamaniem kości policzkowej (na kości jarzmowej), na szczycie nosa oraz łuku kupidyna. Dzięki temu rozświetlisz newralgiczne miejsca twarzy.
Będąc w sztucznie oświetlonych miejscach, lub na dworze, Twoja twarz będzie się mienić w piękny sposób. W sklepach kosmetycznych, znajdziemy wiele wariantów kolorystycznych rozświetlaczy, jednak najmodniejszymi i najbardziej rozchwytywanymi rozświetlaczami w 2019 roku, są rozświetlacze holograficzne.

Czy użycie rozświetla cza jako cienia, jest możliwe?

Użycie rozświetlacza jako cienia do powiek, jest świetnym pomysłem i jest to rozwiązanie bardzo popularne. Idealnie sprawdzi się w wypadku podkreślenia oka i wydobycia głębi. Pamiętaj tylko o tym jaki kolor rozświetlacza dobrać do wykończenia makijażu powieki. Jeśli Twój makijaż oka opiera się na brązach, miedziach i rudych barwach, dobierz rozświetlacz w złotym odcieniu. Jeżeli Twój makijaż opiera się na szarościach i zgaszonych brązach, lub kolorach niebieskich, wybierz rozświetlacz holograficzny. Dzięki temu, że mieni się on w różnych kolorach, nada ciekawego wyrazu Twojemu makijażowi oka, a wykonanie kreski eyelinerem wyostrzy Twoje spojrzenie i podkreśli niezwykłość całego make-up’u.
Jednak wszystko powinno być wykonane z głową, umiarem i dobrym smakiem. Jeśli przesadzisz z błyskiem, to Twój makijaż nie będzie zachwycał, a będzie straszył. W makijażu złotą zasadą jest stwierdzenie, że im mniej, tym lepiej.

Related Articles