Bezinwazyjne odmłodzenie twarzy

Bezinwazyjne odmłodzenie twarzy.

Twoja skóra jest ciągle poddawana skrajnym temperaturom? Raz jest ogrzewana i wysuszana przez promienie słoneczne innym razem poddawana mrozom i wilgoci. Aby utrzymać dobrą kondycję naszej skóry musimy jej zapewnić prawidłowe nawilżenie i odżywienie.

Jak dobrze zainwestować w odbudowanie naszej skóry? Wiele gabinetów kosmetycznych wychodzi nam naprzeciw z różnymi rozwiązaniami nadającymi naszej skórze zdrowy i promienny wygląd. Są to zabiegi nieinwazyjne co tym bardziej utwierdza nas w fakcje, że powinniśmy się na nie zdecydować. Znanym ostatnimi czasy zabiegiem jest laseroterapia. Plamy i przebarwienia to częsty powód naszych wizyt w gabinecie kosmetycznym. Często takie zabiegi robione są u osób młodych. Jest to normalne zjawisko, trend na piękną i gładką skórę jest w modzie. Najlepsza jest nieskazitelna cera, bez żadnych piegów i znamion. Po ingerencji lasera w naszą skórę znamię robi się jeszcze ciemniejsze po to aby po kilku dniach przebarwienie zniknęło razem ze złuszczającą się skóra. Foto-impulsy prowadzą do usunięcia się nagromadzonej melaniny z naszej skóry. Specjaliści radzą, że zabieg laseroterapii powinien połączyć się z wampirzym liftingiem. Najlepiej jest połączyć zabieg z osoczem bogato płytkowym efekty są rewelacyjne.

Mikrodermabrazja korundowa czy igłowa?

Mikrodermabrazja konturowa jest to prawdziwy odkurzacz dla skóry, możemy pożegnać się ze zrogowaciałym naskórkiem i płytkimi zmarszczkami. Po zastosowaniu tego typu zabiegu nasza skóra bardzie gładka i jasna. Skuteczność zabiegu pokazuje nakładanie kremu na naszą twarz po zabiegu. Krem jest natychmiastowo wchłaniany przez nasze pory co powoduje nawilżenie nie tylko zewnętrznej warstwy skóry ale i wewnętrznej. Jest to również świetny sposób na pozbycie się problemów w trądzikiem. Zabieg kosztuje od 150-300zł, wiec jest to bardzo przyzwoita cena za taki zabieg. Mikrodermabrazja igłowa jest to bardziej bolesny zabieg, a przez to bardziej inwazyjny. Polega na wstrzykiwaniu igiełką do mezoterapii małych dawek koktajli witaminowych, czyli mieszanek z kwasu hialuronowego oraz samego kwasu. Wprowadzane substancje dają natychmiastowe efekty widoczne gołym okiem. Jest to idealny sposób poprawy kondycji naszej skóry przed długo planowanym ważnym wyjściem, lecz, zaznaczmy, że mikrodermabrazja igłowa powinna być planowana nie co z wyprzedzeniem, gdyż nasza skóra musi dojść do siebie po zabiegu. Jest to zabieg, który należy powtarzać ok. 2-3 razy w roku. Dzięki temu efekty jakie uzyskamy będą długotrwałe. Koszt mikrodermabrazji igłowej to ok. 180-350zł za zabieg. Cena nie jest wysoka, a efekty powalające.

Dermapen, co to jest?

Zabieg przy użyciu dermapen, jest to najbardziej znany zabieg wśród wielu kobiet dbających o kondycję swojej skóry. Zabieg poprawia napięcie naszej skóry ale również stymuluje wytwarzanie kolagenu po 3-4 tygodniach od zabiegu. Jest to niesamowicie popularny zabieg, z którego korzysta mnóstwo Pań w tym osoby sławne takie jak Kim Kardashian. Na czym polega zabieg? Na ostrzykiwaniu twarzy osoczem bogato płytkowym. W taki sposób nasze komórki są stymulowane do produkcji nowego kolagenu.

Related Articles